Jak jsem přišla k šití?

Až Vám na kurzu prozradím, co jsem to vlastně vystudovala, budete si možná ťukat na čelo. Nebo se alespoň za břicho popadat. Nicméně, jsem živoucím důkazem toho, že k šití bot a kabelek se můžete dostat opravdu odkudkoliv a když Vás to chytne, nic Vás nezastaví.

První boty jsem si ušila v roce 2015. Nevěřila jsem vlastním očím, opravdu to jde, doma, bez kopyta, s minimem pomůcek, stvořit z kusu kůže něco, co se navlékne na nohu a dá se v tom chodit! Byla jsem okouzlena. Ušila jsem boty dětem, boty sobě, další boty dětem… Zkusila jsem šít z kůže, z látky, z koženky. Vyhodila jsem nespočetně pokusů, nepodarků. Častokrát jsem v zoufalství metala boty přes celou místnost. Ale vše nese své ovoce a tak jsem se po několika letech rozhodla o své zkušenosti, slepé cestičky i ty malé vychytávky podělit.

Momentálně nabízím nejčastěji jednodenní kurzy a to na různé druhy bot: na sandálky, balerínky, polobalerínky i polobotky. Vícedenní kurzy jsou pak určeny pro větší skupiny lidí, nebo pro nárčnější boty, jako jsou třeba vysoké zimní boty zateplené merinem. Více o typu kurzů najdete zde.

Pokud hledáte kurz, kterého byste se mohli zúčastnit, nakoukněte sem.

Pokud chete vědět, jak kurz zorganizovat u vás, či máte další otázky, koukněte na FAQ.